Keyif Yapmak İçin Girdikleri Jakuzide Feci Şekilde Can Verdiler!

Amerikalı turist, Meksika’daki özel bir tatil beldesinde jakuzi keyfi yapmak isterken hayatından oldu. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre, 43 yaşındaki Jorge G. Olay yerinde hayatını kaybetti. Eşi Lizette Z. ise tedavisi için Amerika’ya götürüldü ancak hayati tehlikesi devam ediyor.

Geçtiğimiz Salı günü, akşam 22.00 civarında yaşanan olayın, jakuzide elektrik çarpması sonucu meydana geldiği düşünülüyor. Sonora Eyaleti Başsavcılığı olayın Puerto Penasco’daki Sonoran Sea Resort’ta yaşandığını açıkladı. 

Görgü tanıklarından biri Daily Star’a verdiği demeçte, ‘’Havuzdan yeni gelmiştik ve kocam ve oğlum yaklaşık bir saat önce aynı jakuzideydiler. Onlara yardım etmeye çalıştık ancak gittiğimizde adamın nabzı atmıyordu.’’ şeklinde konuştu.

Ölüm nedeni resmi olarak belirlenmedi.

VÜCUTLARINDA YANIKLAR GÖRÜLDÜ

Başsavcılık, Amerikalı çiftin jakuzide yaşadıkları olayın kaynağının hatalı kablo düzeninden kaynaklanmış olabileceğini ve vücutlarında elektrik çarpmasına maruz kaldıklarını gösteren yanıklar olduğunu ifade ediyor.

Başsavcılık’a göre Lizette ve Jorge’u tanıyan bir tanık, çifti açık havadaki jakuzide gördüğünü ancak ikisinin de hareket etmediğini söyledi. Olay hâlâ araştırılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x