Kızının pahalı düğünüyle ilgili konuştu! ‘Bu parayı ev almaları için vermek isterdim’

Ray Winstone’un 38 yaşındaki kızı Jaime, Ekim 2023’te James Suckling ile hayatını birleştirdi. İngiliz oyuncu, Sicilya’da bulunan Tonnara di Scopello’daki gösterişli düğün hakında konuştu.

“HER KURUŞUNA DEĞDİ”

Konuk olduğu talk show’da Lorraine Kelly’e konuşan Winstone, törenin büyük maliyeti olduğunu ama düğünde çok eğlendikleri için her kuruşuna değdiğini açıkladı.

Düğünle ilgili en çılgın şey, evlenmenin çok paraya mal olmasıydı. Ben onlara bir ev veya kalıcı bir şey için para vermeyi tercih ederdim. Ancak her kuruşuna değdi, muhteşemdi. Aslında geçirdiğim en muhteşem hafta sonuydu. Arkadaşları da harikaydı, birçok konuda yardımcı oldular.

“AKLIMIZA GELENİ SÖYLEDİK”

Düğünde leylak rengi takım elbisesi ve bol yakalı gömleğiyle oldukça şık görünen dünyaca ünlü atör, “Konuşmalarda aklımıza geleni söyledik, istediğimiz saatte kalktık, şarkı söyledik, içtik, alışılmışın dışında bir düğündü. Çok rahattı” ifadelerini kullandı.

250 DAVETLİ KATILDI

Düğünün normal bir törene göre çok daha rahat olduğunu vurgulayan oyuncu, aile üyeleriyle birlikte yaklaşık 250 kişinin katıldığı görkemli düğün törenine gelini götürürken gözyaşlarına hakim olamadı.

“ÇOCUKLARINIZIN YENİDEN BÜYÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK GİBİ”

Elaine Wistone ile 1979 yılında evlenen, Jaime ve James’in oğulları Raymond’un (8) doğumu ile büyükbaba olma sevinci yaşayan Ray Winstone, “Bu dünyadaki en harika duygu, çocuklarınızın yeniden büyüdüğünü görmek gibi. Küçükken çalışıyordum ve o günlerde pek de tadamadığım mutluluğu şimdi dede olarak yaşıyorum” dedi.

48 YILLIK KARİYER!

Kariyerine 1976 yılında adım atan, gangster ve haydut rolleriyle dikkat çeken Ray, ‘Vincent’ dizisindeki hayat verdiği ‘Vincent Gallagher’ rolü ile 2006 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görülmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x